ОЧІnfo

Чечельницький вісник

Новини Світ та Україна

Хімічна атака в Маріуполі: “Азов” показав постраждалих

Хімічна атака в Маріуполі: "Азов" показав постраждалих
Основні симптоми: гіперемія обличчя, підвищення артеріального тиску, сухість та печія в області ротоглотки, слизових ділянок очей Фото: А “Вчасно

Люди, що постраждали від розповсюдженої ворогом отруйної речовини невідомого походження в Маріуполі, знаходяться у відносно задовільному стані.

Контакт цивільних осіб з речовиною був мінімальним, адже епіцентр ураження був на певній відстані від місця перебування людей. Дещо ближче перебували військовослужбовці, розповіли в окремому загоні спеціального призначення “Азов”.

Обстежити місце поширення отрути неможливо. Росіяни обстрілюють місце злочину, щоб їх приховати.

На відео показали військовослужбовця, що перебуває в задовільному стані. Двоє інших перебувають під наглядом лікарів. Серед постраждалих цивільних найгірший стан – у літньої жінки

Основні симптоми: гіперемія обличчя, підвищення артеріального тиску, сухість та печія в області ротоглотки, слизових ділянок очей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У разі застосування хімзброї Росією Британія розглядає “всі можливі відповіді”

Ворог застосував отруйні речовини або сильнодіючі отруйні речовини задушливої дії. Через повну блокаду токсикологічний аналіз речовин, якими отруїли людей, здійснити неможливо. Лікарі спостерігають за станом особового складу та наслідками отруєння.

У полку “Азов” повідомили, що окупанти застосували хімічну зброю над заводом “Азовсталь”, який утримують українські захисники. Джерело, наближене до Міноборони України, стверджує, що вірогідність використання російськими окупантами хімічної зброї дуже висока.Президент Володимир Зеленський нагадав, що світові лідери обіцяли швидше і жорсткіше реагувати, якщо РФ застосує в Україні хімічну зброю.

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.