ОЧІnfo

Чечельницький вісник

Новини Світ та Україна

Кремль поширює черговий фейк про виготовлення біологічної зброї в Україні

Кремль поширює черговий фейк про виготовлення біологічної зброї в Україні
Міф про виготовлення зброї масового ураження потрібен Росії, щоб й надалі виправдовувати вбивства в Україні. Фото: interesnyefakty.org

Ворог поширює дезінформацію про те, що “загроза провокацій з хімічною та біологічною зброєю в Україні все ще зберігається”.

Міф про виготовлення зброї масового ураження потрібен Росії, щоб й надалі виправдовувати вбивства в Україні, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська армія вбиває дітей – оновлені дані

“Аналіз повідомлень у російських медіа засвідчив, що тему біолабораторій Кремль намагатиметься використати для дискредитації США і України на світовій арені. Зокрема, готуються і провокації у різних країнах світу. На тлі пандемії коронавірусу ворог для розколу західного суспільства планує використати тему начебто розроблення за підтримки США в українських біолабораторіях збудників смертельних хвороб – чуми, сибірки, туляремії, холери”, – йдеться у повідомленні.

Додають, що Росія і далі наполягатиме, щоб ООН провели розслідування діяльності біолабораторій на території України. Цю ж дезінформаційну кампанію ворог готує і для міжнародних судів, щоб спробувати виправдати скоєні Росією злочини проти людства.

Міністерство оборони РФ повідомило про мінування шлюзів на Олександрівській ГЕС у Миколаївській області та обвинуватило в цьому українську сторону.

У потенційній зоні затоплення – понад десять населених пунктів та місцевість поблизу міста Вознесенськ. РФ традиційно обвинувачує Україну, але найчастіше такі спроби перекласти відповідальність агресор використовує, щоб прикрити власні диверсії. Російські окупанти не вперше намагаються захопити об’єкти критичної інфраструктури для провокування техногенних катастроф.

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.