ОЧІnfo

Чечельницький вісник

Новини Світ та Україна

У Вінниці зареєстрували 18,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Вінниця продовжує приймати співгромадян з інших регіонів України, які змушені залишити свої домівки через війну. За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, на сьогодні у місті зареєстровано 18,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб, у тому числі 5,5 тисяч дітей. Щодня соцслужби приймають до тисячі людей, щоб допомогти їм швидше оформитися і отримати допомогу від держави. Важливо, що термін подачі заяв на державну допомогу для внутрішніх переселенців продовжили до 30 квітня.

Водночас Сергій Моргунова проінформував, що окрім державної підтримки, у Вінниці доступна й інша допомога для переселенців – від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Разом з тим міська влада працює над тим, щоб залучити фінансову підтримку для інших родин, які у скруті через війну, особливо, де виховується багато дітей.

«Співпраця з міжнародними місіями надзвичайно важлива. Ми прагнемо залучати допомогу не тільки для внутрішньо переміщених осіб, а і для усіх вінничан, які цього потребують, – каже Сергій Борзов. – Наше місто є лідером у сфері адміністративних послуг, нам вдалось швидко налагодити ефективну роботу по виплатах від ООН через систему прозорих офісів. Своїми напрацюваннями ділимось тепер з громадам області»

Загалом місто потроху відновлюється. Підприємства Вінниці готові перейти на цілодобовий режим роботи, забезпечуючи безпечні умови праці для персоналу. Місто продовжує приймати компанії з інших областей. На сьогодні до Вінниці переїхало вже 11 підприємств з гарячих точок.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.