ОЧІnfo

Чечельницький вісник

Новини Світ та Україна

Заблокували виведення активів майже 7 тис. проросійських компаній – Геращенко

Правоохоронці заблокували виведення активів майже 7 тис. проросійських компаній. Вони могли використовуватися на підтримку війни в Україні, яку веде РФ.

Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції.

Зокрема, йдеться про ті компанії, причетність яких до РФ переховувалась з 2014 року шляхом перереєстрації бенефіціарів. Серед них – компанії, які імпортували в Україну товари з РФ безпосередньо або прикриваючись білоруськими компаніями навіть під час повномасштабного вторгнення в Україну, а також позичали від російських компаній та їхніх офшорів.

“З метою запобігання виведенню коштів та оперативному реагуванню Департаментом стратегічних розслідувань Національної поліції поінформовано майже всі українські банки, НБУ, Держфінмоніторинг про діяльність понад 7 тисяч компаній, їх імпортних, позикових контрактів та іноземних контрагентів агресора”, – зазначив Геращенко.

Також вирішують питання щодо застосування санкцій, початку міжнародних розслідувань, арешту активів у рамках кримінального провадження з подальшою передачею в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів та націоналізацією.

Доповнюється

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.